کد خبر: 6361       تاریخ انتشار: 20 دی 1396 - 22 ربيع الثاني 1439

بازدید مدیر مرکز روابط عمومی دفتر آیت الله العظمی شیرازی در کاظمین از مقر انجمن رؤسای عشایر کشور عراق

حجت الاسلام شیخ احمد اللامی، مدیر مرکز روابط عمومی دفتر مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس کاظمین، در امتداد فعالیت های این مرکز، در مقر مجموعه فرسان العراق (انجمن رؤسای عشایر عراق) حضور یافت و با برخی از اعضا و مسئولان این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام اللامی در این گفتگو با یادآوری دلاوری های عشایر در کنار رهبری آیت الله العظمی میرزا محمد تقی شیرازی قدس سره در ماجرای انقلاب سال 1920 ملت عراق بر ضد استعمار انگلستان، در زمینه نقش مهم عشایر در برقراری ثبات و امنیت کشور عراق سخن گفت.

وی در ادامه سخنانش بیان داشت: امروزه ما شاهد هستیم که چگونه کشورهای مستکبر دشمنی خودشان را نسبت به این کشور آشکار کرده اند، از این رو نقش عشایر در این برهه از زمان باید پایبندی و تمسک به کتاب خدا و سنت پیامبر اعظم صلی الله علیه وآله و اهل بیت علیهم السلام باشد.

مدیر مرکز روابط عمومی دفتر آیت الله العظمی شیرازی دام ظله در شهر مقدس کاظمین، در پایان ضمن ابلاغ سلام و دعای مرجع عالیقدر، پیام معظم له را مبنی بر دفاع از امنیت عراق و عتبات مقدس این کشور و تعظیم شعائر دینی به آنان منتقل کرد.