کد خبر: 7060       تاریخ انتشار: 23 خرداد 1397 - 28 ماه رمضان 1439

گوشه ای دیگر از فعالیت های مجمع جهانی هیئات و مواکب حسینی در کشور عراق

اعضای مجمع جهانی هیئات و مواکب حسینی، وابسته به مؤسسه جهانی آیت الله العظمی شیرازی در کربلای معلی در ادامه فعالیت های خود با آیت الله شیخ عبدالکریم حائری دیدار کردند و در جلسه شرح دعای افتتاح توسط ایشان و مراسم شهادت امیرمؤمنان حضرت علی علیه السلام در دفتر ایشان حضور یافتند.

این هیئت همچنین با آیت الله شیخ فاضل صفار، از اساتید درس خارج حوزه علمیه کربلای معلی نیز ملاقات کردند و در مراسم درس و احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان در دفتر ایشان شرکت نمودند.

دیدار و گفتگو با حجت الاسلام شیخ مصطفی محمدی، مدیر مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام نیز از دیگر فعالیت های این مجمع جهانی در شهر مقدس کربلا بود.

اعضای مجمع جهانی هیئات و مواکب حسینی همچنین در جمعه هفته گذشته در مراسم سخنرانی و عزاداری موکب الولاء والفداء والفتح در صحن مطهر حرم عسکریین علیهما السلام شرکت کردند.

دیدار با اعضای موکب علی بن موسی الرضا علیه السلام و موکب اهالی قریة زنبور در شهر مقدس سامرا و ملاقات با مسئولان مرقد مطهر حضرت سید محمد، فرزند امام هادی علیهما السلام و گفتگو در زمینه چگونگی خدمت رسانی به زائران از جمله فعالیت های اخیر این مجمع در کشور عراق بود.