بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  یک‌شنبه 6 بهمن 1398
بروز شده: 6 بهمن 1398
 
  کد خبر: 3454       تاریخ انتشار: 4 اردیبهشت 1392 - 13 جمادي الثاني 1434

 

 

حضور ديدبان حقوق شيعيان جهان و سازمان جهاني نفي خشونت در همايش دفاع از آزادي اديان


سفارت کانادا در واشنگتن همايشي تحت عنوان «دفاع از آزادي در اديان» برگزار کرد که ديدبان حقوق شيعيان جهان و سازمان جهاني نفي خشونت (مسلمان آزاد) به عنوان نمايندگان شيعيان جهان در آن شرکت نمودند.

يکي از منابع ديدبان حقوق شيعيان جهان (سازمان shia rights watch) اظهار داشت: شرکت کنندگان، مهم ترين امور انساني و حق کشي هاي رخ داده در شماري از کشورهاي خاورميانه و شرق آسيا را مورد بررسي قرار دادند.

وي افزود: بارزترين مسائل انساني و حق کشي هايي که شهروندان شيعه در عراق، بحرين، سوريه و اندونزي با آن روبه رو هستند، ديگر موضوع مطرح شده در اين همايش بود.

وي يادآوري کرد: اين همايش به دعوت سفير کانادا و به منظور استقبال از دکتر اندر وبنت، سفير جديد دفاع از آزادي اديان و تجمع ها برگزار شد.

او توضيح داد که دولت کانادا منصب سفير دفاع از آزادي اديان را با همکاري بخش آمريکايي آن که زير نظر رئيس جمهوري آمريکا فعاليت مي کند، مجدداً فعال کرد.

بيش از يکصد شخصيت فعال در زمينه ي دفاع از آزادي ها و اعتقادات مذهبي ـ ديني در اين همايش حضور داشتند.

بنابه اظهارات عضو ديدبان حقوق شيعيان، شرکت کنندگان در اين همايش بر ضرورت هماهنگي سازمان هاي انساني از رهگذر همکاري و اجراي پاره اي طرح ها که از مردم عادي در برابر ستم هاي حاکم بر جامعه شان دفاع و حمايت مي کند تأکيد کردند.
سازمان shia rights watch ـ واشنگتن
 
سازمان جهاني نفي خشونت (مسلمان آزاد) ـ واشنگتن
صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی
فرستنده Email
نظر شما
کد امنیتی
 

نظرات کاربران: (0 نظر)
 
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG