بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  یک‌شنبه 6 بهمن 1398
بروز شده: 6 بهمن 1398
 
  کد خبر: 5349       تاریخ انتشار: 20 فروردین 1396 - 11 رجب 1438

 

 

سازمان جهانی نفی خشونت عملیات تروریستی در سن پترزبورگ را محکوم کرد


در پی عملیات تروریستی در شهر سن پترزبورگ روسیه که جان شماری از شهروندان را گرفت و عده ای را زخمی کرد، سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» (وابسته به بنیاد جهانی حضرت آیت الله العظمی شیرازی) با صدور بیانیه ای عملیات یادشده را به شدت محکوم کرد و حمایتش را از مردم شهر سن پترزبورگ اعلام و با آنان ابراز همبستگی کرد.

در این بیانیه آمده است: در پی این جنایت که به دست کوردلان و بد اندیشان به وقوع پیوست، سازمان جهانی نفی خشونت تمام کشورهای جامعه ی جهانی را فرا می خواند که به طور جدّی و کارآمد و همه جانبه در راه خشکاندن و از بین بردن ریشه ی فکری و مالی تروریسم بکوشند تا جنایت مستمر و عالم گیر تروریست ها را متوقف کنند.

چنان که همگان آگاهند این جنایتِ خونبار در چهارچوب و سیاق اهداف و نوایای گروه های افراطی و تروریستی صورت گرفته است؛ همان هایی که در شماری از کشورها مرتکب جنایت شده، بسیاری از ملت های بی گناه و بی دفاع را هدف حملات جنایتکارانه ی خود قرار داده اند و بی اعتنا به وجدان، اخلاق یا عطوفت در هر جایی که توانسته اند تخم شوم ترس و رنج را کاشته و محصول نامیمون آن را پراکنده اند.

در ادامه ی بیانیه آمده است: آنچه در شهر سن پترزبورگ به وقوع پیوست با آنچه در عراق، سوریه، مصر و پاکستان رخ می دهد تفاوتی ندارد، چراکه تمام این اقدام های جنایتکارانه نشان از اندیشه ی تروریستی ـ وهابی دارد؛ اندیشه ای که با جامعه ی بشری دشمن و در ستیز است و بر ضد انسانیت تحریک و تشویق می کند.

از این رو سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» بر ضرورت تحت پیگرد قرار دادن طراحان این جنایتِ بزدلانه و ریشه کن کردن گروه های تروریستی، به ویژه حامیان مالی و تشویق کنندگان آنان، از راه تشدید مقابله با تروریسم تأکید دارد.

در پایان، این سازمان همراهی و همبستگی خود را با ملت روسیه و بازماندگان قربانیان اعلام می کند و برای مجروحان این حادثه شفای عاجل مسئلت دارد.
 
سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» ـ واشنگتن
 
صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی
فرستنده Email
نظر شما
کد امنیتی
 

نظرات کاربران: (0 نظر)
 
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG