بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  یک‌شنبه 6 بهمن 1398
بروز شده: 6 بهمن 1398
 
  کد خبر: 5508       تاریخ انتشار: 4 خرداد 1396 - 28 شعبان 1438

 

 

سازمان جهانی نفی خشونت عملیات تروریستی منچستر را محکوم کرد و به بازماندگان قربانیان این جنایت خونین تسلیت گفت


در پی اقدام تروریستی شهر منچستر انگلستان که جان شماری از مردم بی دفاع را گرفت و عده ای را زخمی کرد، سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» (وابسته به بنیاد جهانی حضرت آیت الله العظمی شیرازی) با صدور بیانیه ای این جنایت خونبار را به شدت محکوم و با مردم این سامان و بازماندگان قربانیانِ این اقدام کور تروریستی، ابراز همدردی کرد.

در این بیانیه تأکید شده است: اقدام های تروریستی، به هیچ وجه میانِ سالخورده و خردسال و مرد و زن تفاوتی قائل نیست و تنها بازتابی طبیعی از تفکرِ تاریکی پرستِ سیاهی است که بر عقل و تفکر گروه های غیر انسانی و افراطی حاکم است؛ همان هایی که می کوشند کسانی را که با آنها از نظر فکری، فرهنگی و دینی همسو و هم باور نیستند نابود کنند و جنایتی که در شهر منچستر رخ داد بهترین گواه بر این مطلب است.

در ادامه ی این بیانیه آمده است: این سازمان بیش از ده بار هشدار داد و پیش از اینکه شهرهای امن اروپا هدف قرار گیرد، ترس و نگرانی خود را نسبت به گسترش تروریسمِ خونریزِ تکثیری در سراسر جهان اعلام کرد. همچنین درخواست داشت که با این گروه ها در مراکز پرورش و خاستگاه آنان که همگان از آن آگاهند برخورد شود.

آنچه در روزهای اخیر در شهر منچستر رخ داد همگان را به همکاری و همراهیِ قاطع برای رویارویی با این خطر خونریز و نابودگر و ویرانگر که بی استثنا همه ی جهان را هدف قرار داده است بر می انگیزاند؛ گروهی که با راهکارها و اقدامات خونین، همه ی قومیت ها، پیروان ادیان و ملت ها را هدف قرار می دهد و در هر جایی که قدم بگذارد برای پراکندن مرگ و فتنه و ویرانگری از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

لذا سازمان جهانی نفی خشونت دگربار از جامعه ی جهانی به طور کلی و خصوصاً از کشورهای بزرگ می خواهد که به حکم ضرورت مسئولان جنایاتی که جامعه ی بشری را هدف قرار می دهد تحت پیگرد قرار دهند و آنان را مجازات و کیفر کنند و در این معنا منابع مالی و معنوی و دست کشتارگرشان را نیز خشک و نابود کنند.

در پایان سازمان جهانی نفی خشونت به بازماندگانِ قربانیان تسلیت گفته، برای آنان آرزوی صبر و آرامش دارد و شفای مجروحان این حادثه را از خدای عزوجل خواستار است، انه سمیع بصیر.
 
سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» ـ واشنگتن
 
صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی
فرستنده Email
نظر شما
کد امنیتی
 

نظرات کاربران: (0 نظر)
 
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG