بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  چهارشنبه 29 خرداد 1398
بروز شده: 29 خرداد 1398
 
  کد خبر: 6729       تاریخ انتشار: 21 فروردین 1397 - 23 رجب 1439

 

 

سازمان جهانی نفی خشونت:
اقدامات تجاوزگرانه و نقض حقوق از سوی رژیم اسرائیل محکوم است و باید سازمان ملل متحد برای پایان دادن به این اعمال دخالت کند


در پی اقدامات اخیر و حمله خونین و خشونت بار رژیم اشغالگر صهیونیستی به مردم بی دفاع فلسطین سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» (وابسته به بنیاد جهانی آیت الله العظمی شیرازی) بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: با توجه به رفتار ظالمانه و مجرمانه رژیم اشغالگر اسراییل در برخورد با مردم بی دفاع فلسطین از سازمان ملل متحد می خواهیم بدون فوت وقت و با اقدامی کارآمد و قاطع مانع کشتار مردم بی پناه فلسطین شود.

چنان که روشن و بر همگان آشکار است طی تعرض ها و نقض حقوق اسراییل در چند روز گذشته همراه با بی اعتنایی به حرمت و قدسیت انسانی زنان، کودکان و سالخوردگان ده ها تن کشته و زخمی شده اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: بنا به گزارش منابع حقوق بشری سربازان رژیم اشغالگر صهیونیستی بیش از بیست تن معترض فلسطینی را کشته و با شلیک گلوله های جنگی و گازهای خفه کننده به سوی معترضان فلسطینی تجمع کننده به مناسبت «روز زمین» صدها تن را زخمی کرده اند. در واقع این رفتار بحران سازی و تنشِ مخاطره آمیزی در برابر اراده جامعه جهانی و مقررات شورای جهانی حقوق بشر به شمار می رود.

از این رو سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» از سازمان ملل متحد می خواهد که بدون فوت وقت و از دست دادن فرصت از ادامه کار ظالمانه و بی اعتنایی آن رژیم به جانِ مردم عادی جلوگیری کرده، پرونده این جنایت را به کمیته های سازمان ملل جهت تحت پیگرد قرار دادن عوامل به وجود آورنده این کشتار دهشتناک ارسال کند.

این سازمان نسبت به وضعیت حاکم و پیامدهای ناشیِ از سهل انگاری و کم توجهی به آن به شدت هشدار می دهد.
 
سازمان جهانی نفی خشونت «مسلمان آزاد» ـ واشنگتن
 
صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی
فرستنده Email
نظر شما
کد امنیتی
 

نظرات کاربران: (0 نظر)
 
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG