بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  چهارشنبه 10 آذر 1400
بروز شده: 17 آبان 1400
 
  کد صفحه: 3       تاریخ درج: 11 مرداد 1389

 
 

 
کتاب‌هاي اعتقادي

علي عليه السلام في القرآن (2 جلد)
آياتِ فراواني در بيان عظمت و فضيلت اميرمؤمنان عليه السلام در قرآن كريم نازل شده است كه در اين كتاب مرجع عالي قدر 711 آيه را از مصادر و كتب معتبره در نزد عامه استخراج كرده اند كه در ميان كتاب هاي نوشته شده در اين باب، چون نگيني مي درخشد، اين كتاب ‌در کربلاي معلا تدوين يافته و تا به حال در 8 نوبت به چاپ رسيده است.

فاطمة الزهرا عليها السلام في القرآن
اين اثر شامل آياتي است که پيرامون حضرت صديقه کبري  فاطمه زهرا عليها السلام نازل شده و براساس مصادر و کتب عامه و در شهر مقدس قم تأليف شده و تاكنون 7 بار تجديد چاپ شده است.

اهل البيت عليهم السلام في القرآن
اين کتاب نيز شامل آياتي است از سوره فاتحه تا كوثر كه در آن ده‌ها آيه مباركه كه در شأن با عظمت اهل البيت عليهم السلام وارد شده، مورد بحث و بررسي قرار مي‌گيرد. در نگارش اين كتاب از مصادر و کتب معتبره در نزد عامه بهره‌برداري شده است. اين کتاب از تأليفات معظم له در کويت مي‌باشد.

المهدي عجل الله تعالي فرجه الشريف في القرآن
اين كتاب شامل110 آيه از قرآن كريم است كه پيرامون حضرت ولي عصر عجل الله تعالي فرجه الشريف نازل شده و بر اساس مصادر و كتب عامه تأليف شده است و تاكنون بارها به چاپ رسيده و ترجمه فارسي آن به نام موعود قرآن مي باشد.

المهدي عجل الله تعالي فرجه الشريف في السنة
اين کتاب شامل مجموعه زيادي از روايات پيرامون حضرت حجّت عجل الله تعالي فرجه الشريف به نقل از رسول خدا صلي الله عليه و آله بوده و تمامي مصادر آن از کتاب‌هاي عامه و از تأليفات مرجع عالي قدر در کربلاي معلا مي باشد و تاکنون چند بار چاپ گرديده است.

الشيعة في القرآن
شامل آيات شريفه‌اي از قرآن کريم است که در شأن و مقام شيعيان اميرالمؤمنين علي بن ابي‌طالب عليهما السلام مي‌باشد. شأن نزول، تأويل و تفسير اين آيات از کتب و مصادر عامه مي‌باشد که توسط اين فقيه عالي‌قدر و محقق والا مقام جمع آوري و تدوين شده است.

حقايق عن الشيعة
اين کتاب كه طرح و پاسخ بعضي از اشکالات و شبهات و تهمت‌هاي مخالفين به مکتب تشيع است، به شکل گفتگو بين يک شيعه و يک سني با بياني روشن و زيبا و آسان تنظيم شده است.
کتاب فوق از تأليفات مرجع بزرگوار در کربلاي معلا و تاکنون ده‌ها بار به چاپ رسيده است. ترجمه‌ي فارسي آن به نام شيعه و اتهامات ناروا مي‌باشد.صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی خبرخوان
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG