بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  جمعه 24 اردیبهشت 1400
بروز شده: 23 اردیبهشت 1400
 
  کد خبر: 360       تاریخ انتشار: 13 مهر 1382 - 8 شعبان 1424

 

 

چهارمين روز ديدار حضرت آيت الله سيد مرتضي شيرازي از بحرين


حضرت آيت الله سيد مرتضي شيرازي (حفظه الله) در روز چهارشنبه پنجم شعبان از حوزه علميه علامه سيد علوي الغريفي ديدار کرد. در اين برنامه جمعي از طلاب و استادان آن حوزه علميه براي استقبال حضور داشتند. آيت الله سيد مرتضي شيرازي سلام خاص و آرزوي موفقيت و کاميابي روز افزون حضرت آيت الله سيد صادق حسيني شيرازي (دام ظله) را به علامه سيد علوي الغريفي ابلاغ نمود در اين ديدار صميمانه علامه شيخ عبد الشهيد ستراوي و هيئت همراه، در کنار آيت الله شيرازي حضور داشتند و با استقبال و پذيرايي صميمانه و تکريم فراخور از سوي ميزبان رو به رو شدند.
پس از آن حضرت آيت الله شيرازي در سازمان اوقاف جعفريه حضور يافت که به گرمي مورد استقبال رئيس و اعضاي هيئت مديره اوقاف و مدير عامل آن سازمان قرارگرفت. پس از آن، موضوع گفت و گو درباره نقش سزامند و حساس اين سازمان در مورد حفظ و صيانت املاک وقفي و موقوفات شيعيان آغاز گرديد. در ادامه حضرت آيت الله شيرازي (دام ظله) درباره سيستم اداره و صيانت موقوفات جعفريه طرح ها، و راهکارها و آرايي را عرضه کرد که در افزايش کارايي و بهينه سازي نگه داري اين اموال و املاک نقش بسزايي دارند.
هم چنين در دفتر نمايندگي منامه، آيت الله شيرازي با علامه شيخ محمد علي المحفوظ که جمعي از طلاب علوم ديني، ايشان را همراهي ميکردند، ديدار نمود. وي هم چنين جناب علامه سيد کامل هاشمي را در دفتر نمايندگي به حضور پذيرفت. در ادامه اين ديدارها استاندار منطقه شمالي آقاي سيد احمد بن محسن آل سلوم با معظم له ديدار و درباره مسائل مهم کشور و جهان اسلام در جوي صميمي و سرشار از احترام گفت وگو نمود.    
ستاد استقبال از حضرت آيت سيد مرتضي شيرازي
منامه - بحرين        
صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی
فرستنده Email
نظر شما
کد امنیتی
 

نظرات کاربران: (0 نظر)
 
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG