بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  چهارشنبه 7 مهر 1400
بروز شده: 6 مهر 1400
 
  کد خبر: 504       تاریخ انتشار: 30 دی 1382 - 27 ذي القعدة 1424

 

 

ديدار استاندار سابق کربلا با حضرت آية الله العظمي سيد صادق شيرازي


آقاي علي کمّونه استاندار سابق کربلا و هيئت همراه در قم با آية الله العظمي سيد صادق شيرازي ديدار کردند و معظم له به گرمي از ايشان استقبال نمود. در اين ديدار رخدادهاي روز عراق به ويژه کربلاي معلّي مورد بررسي و کندوکاو قرار گرفت. آية الله العظمي شيرازي در خصوص برنامه هاي ساختن عراقي آزاد، مستقل و پيشرفته رهنمودهايي ارائه دادند.
آقاي علي کمّونه نسبت به بازگشت آية الله العظمي شيرازي به کربلاي معلّي اظهار اشتياق کرد که مرجع عالي قدر ضمن تشکر از عواطف وي فرمود: براي زيارت عتبات عاليات و اماکن متبرّکه کربلاي معلّي، نجف اشرف و شهرهاي مقدس کاظمين و سامرا شوق فراواني دارم و از خداي متعال مي خواهم تا به مدد خود ما را در نيل به زيارت آن اماکن مقدس ياري دهد.
آية الله العظمي شيرازي به افتخار ميهمانان ضيافت ناهاري در خانه خود برپا کرد که فقط استاندار سابق کربلا و هيئت همراه در آن شرکت داشتند.
آقاي علي کمّونه پيش از اين ديدار، با حجة الاسلام سيد جعفر شيرازي (فرزند مرجع راحل) ديدار کرد و در اين ديدار رويدادهاي روز عراق مورد بررسي قرار گرفت.
شايان ذکر است که آقاي علي کمّونه، پس از سقوط نظام ديکتاتوري عراق مدتي عهده دار منصب استانداري کربلا بود. وي از خاندان «آل کمّونه» است. اين خاندان، در اوايل دهه بيست قرن گذشته در برابر استعمارگران بريتانيايي که عراق را اشغال کرده بودند ايستاد و جهادي همه جانبه عليه متجاوزان در پيش گرفت که از خاطره عراق و عراقي محو نشده و همچنان ماندگار خواهد بود و همين امر، اين خاندان را مشهور کرده است.
صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی
فرستنده Email
نظر شما
کد امنیتی
 

نظرات کاربران: (0 نظر)
 
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG