بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم اَللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً برَحْمَتِک یا أَرْحَمَ الرّاحِمین
  چهارشنبه 26 خرداد 1400
بروز شده: 26 خرداد 1400
 
  کد خبر: 823       تاریخ انتشار: 15 دی 1383 - 22 ذي القعدة 1425

 

 

حضرت آية الله العظمي شيرازي در ديدار با زائران عراقي:
عراق فردا، عراق اهل بيت عصمت و طهارت خواهد بودجمعي از زائران عراقي در شهر مقدس قم با مرجع عالي قدر حضرت آية الله العظمي حاج سيد صادق حسيني شيرازي، ديدار کردند.

معظم له ضمن استقبال گرم از آنان، گذشته، امروز و آينده عراق را مورد بررسي قرار داده، فرمود: عراق امروز به خانه اي مي ماند که طي 35 سال خاک خورده باشد و غبار روبي آن برخاستن خاک و غبار تيرگي فضا را به همراه دارد، اما در نهايت خانه اي پاکيزه و فضايي سالم و پاک خواهيم داشت.

ايشان ضمن اظهار اميدواري نسبت به آينده عراق و داشتن سرزميني آکنده از آسايش و رفاه فرمود: به لطف و ياري خدا سختي ها برطرف خواهد شد، خير و برکت، کام همگان را شيرين خواهد نمود و عراق فردا، عراق اهل بيت عصمت و طهارت خواهد بود و به يک سخن پس از هر سختي و تنگنا آسايش و رفاه و پايان شب هاي تاريک، صبح حيات بخش در خواهد رسيد.

آية الله العظمي شيرازي از روزگاران سختي که بر شيعيان اهل بيت عليهم السلام گذشت و صبوري و تلاش آنان سخن گفت و نابودي دشمنان شان و جمعيت روزافزون آنان را پاداش الهي خواند که به ايشان عطا فرموده است.

 آن گاه افزود: صلاح الدين ايوبي نه قرن پيش از اين، حدود نهصد هزار شيعه را از دم تيغ گذراند، اما جوانان شيعه از پاي ننشسته، توانستند با استمداد از آموزه هاي اهل بيت عليهم السلام فرزند اين طاغوت سرکش را با نور ولايت دوستي اهل بيت پيامبر عليهم السلام آشنا کنند و در نهايت مذهب تشيع را پذيرفت.

معظم له تأکيد نمود: آينده عراق را روشن و درخشان مي بينم، آن سان که همگي مردم آن سامان پيروان اهل بيت عليهم السلام خواهند بود و آنان که دوستدار اين خاندان نيستند در اقليت مطلق قرار خواهند گرفت و جان کلام اين که تمام عراق خانه و سرزمين اهل بيت عليهم السلام خواهد شد.

حضرت آية الله العظمي شيرازي ميهمانان را به گردآوردنٍ جوانان و قرار دادن آنان در مسير اهل بيت و تعاون و اتحاد فراخواند و بر آن تأکيد فرمود.

صفحه اصلی نسخه مناسب چاپ ارسال به دوستان ذخیره نشانی
فرستنده Email
نظر شما
کد امنیتی
 

نظرات کاربران: (0 نظر)
 
 
به اهتمام مؤسسه فرهنگی رسول اکرم صلی الله علیه و آله
بیت مرجع عالیقدر: قم مقدس، خيابان انقلاب، كوچه 6
Powered by: Parseh ITG